top of page

MSC Preziosa je nejnovější vlajková loď flotily MSC Cruises, která na svoji první plavbu vyplula v březnu 2013. Nabízí luxus, komfort a služby v elegantním prostředí. Zároveň přináší i několik novinek, jakými například jsou Doremi Castle Aquapark, nejdelší tobogán na lodi či exkluzivní lázeňský areál Top 18, který je určený čistě pro dospělé.
Vybavení lodě: 5 restaurací včetně pizzerie, mexické restaurace a samoobslužné restaurace, 21 barů a klubů, 4 bazény, tobogán, 12 vířivek, tenisové a basketbalové hřiště, kuželkářská dráha, shuffleboard, fitness centrum, lázeňský areál Aurea Spa a lázeňské procedury s tureckou lázní, masáží, soláriem, kadeřnictvím a salónem krásy, divadlo, 4D kino, simulátor Formule 1, diskotéka, kasino, internetová kavárna, knihovna, karetní salónek, nákupní centrum, konferenční místnosti, galerie a dětský klub.
Ubytování: 1751 kajut, z toho 45 kajut je bezbariérových. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu se sprchou a WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

bottom of page