Bruno Barbieri

Bruno Barbieri - italský kuchař s největším počtem hvězd Michelin

Bruno Barbieri je součástí francouzské poroty a píše úspěšné knihy. Z jeho vynikající kuchyně se narodilo mimořádné menu, které můžete ochutnat na plavbách Costa.

Peppa Pig

Velmi zvláštní cestující se plaví na lodích Costa, aby pobavil děti: Peppa Pig a její svět divů budou mít na palubě loďstva Costa (s výjimkou Costa neoRomantica), aby přivítal mladší cestující do Squok Clubu

Nápojové balíčky

Objednejte si kajutu v kategorii "Classic", "Premium 2" nebo "Suite" a obdržíte balíček zdarma: "Klasické" kabinové typy obdrží balíček "Pranzo " (zahrnuje výběr neomezených alkoholických i nealkoholických nápojů. Platí pro plavby od dubna 2018 

Wellness

Costa dovolené jsou určeny k regeneraci mysli a těla. Můžete věnovat čas vaší spokojenosti kdykoli budete chtít během vaší plavby! Kosmetický salón vám dává šanci zjemnit a změnit svůj účes nebo si rezervovat manikúru na speciální večer

Costa nabízí plavby, kde se zábava nikdy nezastaví! K dispozici je široká škála aktivit a her nabízených na palubě, stejně jako sport a fitness, což každému umožňuje udržet se v kondici na výletní plavbě! 

Zábava

Kajuty

Kabiny na úrovni Classic nabízejí veškerý komfort kabiny špičkové třídy za přijatelnou cenu. Premium kabiny nabízejí vynikající komfort cestování, který zahrnuje řadu bezplatných služeb. 

Costa Club

Costa Club je exkluzivní klub pro lidi, jejichž oblíbenou dovolenou je plavba lodí Costa Cruise. 

Všichni členové dostávají výjimečné zacházení, nabídky a výsady. S Costa Clubem je vaše loajalita odměněna skutečnými výhodami. 

Výlety na pobřeží

Existuje široká škála možností, od relaxačních výletů objevujících místní přírodu a kulturu, ideální jak pro  starší i mladší hosty, pro energičtější a sportovní  výlety pro lidi, kteří chtějí být o něco více dobrodružní. Nebojte se, budete vždy doprovázeni odborným personálem!

Zavolejte nám: Tel:605987731